آموزش مدیریت و خروجی گرفتن از نتایج فرم

برای مدیریت فرم، مشاهده نتایج در اکسل و دریافت ضمیمه هایی که به فرم پیوست شده (مثل عکس و رزومه و…) مراحل زیر را طی کنید:

دانلود ویدئوی آموزشی

آموزش درون متنی:

۱- ابتدا وارد بات فرمالو (فرم ساز نه) شوید؛ شناسه بات فرمالو Formaloo_bot@ است. این شناسه را در قسمت جستجوی نرم افزار تلگرام وارد کنید. می توانید از طریق این لینک نیز وارد شوید: ورود به بات فرمالو

۲- حالا گزینه شروع ، START یا RESTART را انتخاب کنید تا پیام خوش آمدگویی ربات ظاهر شود:

۳- از صفحه کلید موبایل، دکمه اسلش (به این اسلش می گویند) را بزنید تا یک جعبه ظاهر شود. از جعبه ظاهر شده، ورود به پنل مدیریت را انتخاب کنید:

۴- صفحه کلید جدیدی برای شما ظاهر می شود که با انتخاب و تأیید آن وارد بخش مدیریت خواهید شد:

۵- با ورود به پنل مدیریت، تمامی فرم هایی که ساخته اید، نمایش داده می شود:

۶- با انتخاب شماره فرم مورد نظر، منوی مدیریت ظاهر می شود که می توانید نتایج را در آن مشاهده کنید:

در منوی بالا، برای دریافت نتایج در فایل Excel، گزینه مشخص شده را انتخاب کنید. چنانچه فرم شما دارای فیلد دریافت عکس، ویدئو یا فایل است و می خواهید این ضمیمه ها را دریافت کنید از گزینه های دریافت پیوست استفاده کنید.

ش. پیوست چیست؟

فایل هایی که از کاربران دریافت می کنید در فایل اکسل قابل مشاهده نیستند. هنگامی که فایل اکسل را باز کنید، قسمت هایی که باید ضمیمه ها قرار بگیرد یک شماره نوشته شده؛ آن شماره یا شماره ها را به بخش دریافت پیوست با ش.پیوست بدهید تا ضمیمه مربوط به آن فرد برای شما ارسال شود.

سوالات خود را در قسمت نظرات ثبت کنید یا برای دریافت سریع تر پاسخ، به سامانه پشتیبانی فرمالو پیام خود را ارسال کنید: ورود به سامانه پشتیبانی فرمالو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *