صفحه کلیدها

هنگام ایجاد سوال جدید، اگر سوال از نوع انتخابی باشد، می توانید «سفارشی» را انتخاب کنید و گزینه ها را بصورت دستی بنویسید. در صورت تمایل می توانید از صفحه کلیدهای آماده استفاده کنید. ما در فرمالو سعی کرده ایم تا پر استفاده ترین صفحه کلیدها را در اختیارتان قرار دهیم. صفحه کلید نظرسنجی ۳ گزینه ای، ۴ گزینه ای و…، صفحه کلید جنسیت، صفحه کلیدهای مقداری و… که می توانید پیش نمایش آن ها را در این بخش مشاهده نمایید. استفاده از این کیبوردها سرعت شما را در ساخت فرم بالا می برد و از تکرار جلوگیری می کند.

اگر جای صفحه کلید خاصی را در این فهرست خالی دیدید، آن را از طریق بخش پشتیبانی اطلاع دهید تا پس از بررسی توسط فرمالو به لیست صفحه کلیدهای آماده اضافه شود.

پیش نمایش صفحه کلیدهای آماده

استفاده از صفحه کلیدها ی آماده برای کاربران فرمالو هیچ محدودیتی ندارد. بجز مواردی مانند صفحه کلید «استانها» و… که ویژه کاربران طلایی است و برای استفاده از آن ها می بایست عضویت خود را ارتقا دهید.

اگر مایل نیستید از این ها استفاده کنید و می خواهید صفحه کلیدتان را بسازید، حالت های مختلفی از کیبوردهای مناسب از طرف ربات برای شما ارسال می شود که با احتمال بیش از ۹۹ درصد، خواسته شما را برآورده خواهد کرد!

پیش نمایش صفحه کلیدهای سفارشی

کیبوردهای سفارشی، صفحه کلیدها ی خامی هستند که باید گزینه ها را در آن وارد کنید. کلمات وارد شده، جایگزین کلمه کلیدx می شود. همانطور که ملاحظه می کنید تا حد امکان، طرح های مربوط به هر تعداد گزینه پوشش داده شده است.