سوالات متداول

در این بخش، پاسخ بسیاری از سوالات متداول و عمومی درباره ربات ساز تلگرامی فرمالو را می توانید ملاحظه کنید. اگر پاسخ سوال خود را در اینجا نیافتید، جهت طرح سوال خود به ربات Formalubot@ مراجعه نمایید.

سوالات کلی

چگونه ازربات ساز فرمالو استفاده کنم؟ نحوه فعالسازی آن را بگویید.

کافیست وارد تلگرام شده و در قسمت جستجوی نرم افزار، عبارت Formaloobot را تایپ کنید. توصیه می کنیم در کانال فرمالو به نشانی Formaloo@ نیز عضو شوید.

هزینه استفاده از ربات ساز فرمالو چقدر است؟ چگونه آن را بخرم؟

استفاده از ربات ساز فرمالو در ابتدا رایگان است! شما می توانید تا ۵۰ ربات رایگان (برنزی) بسازید. برخی امکانات در ساخت ربات ها مختص اعضای نقره ای و طلایی فرمالو است. با مراجعه به صفحه امکانات و تعرفه ها، می توانید طبق نیاز خود، عضویت مناسب را خریداری کنید. جهت خرید می بایست وارد ربات ساز Formaloobot@ شده و از فروشگاه، عضویت دلخواه را خریداری کنید.

چرا نماد اعتماد الکترونیکی ندارید؟!

متأسفانه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی که نماد اعتماد صادر می کند، ماه هاست که فعالیت ندارد؛ برخلاف اینکه تمامی مدارک و مستندات مورد نیاز در سایت ثبت و برای کارشناس اینماد ارسال شده و تیکت های زیادی هم ثبت شده، اما پاسخی از این مرکز دریافت نکرده ایم. گرچه سایت اینماد در بخش اخبار، اعلام کرده که مشکلات فنی را حل نموده و مجدداً در حال فعالیت است، اما هنوز عملکرد درستی ندارد و حتی تماس تلفنی را هم پاسخگو نیستند… امیدواریم این موضوع نیز حل شود.

با توجه به نداشتن نماد اعتماد، چگونه به خرید از شما اعتماد کنم؟!

ربات ساز فرمالو از درگاه امن زرین پال برای انجام تراکنش ها استفاده می کند. این درگاه دارای ضمانت پرداخت است. چنانچه پس از خرید، فرمالو به تعهدات خودش عمل نکرد، پس از طرح مشکل با واحد پشتیبانی به آدرس Formalubot@ یا Formaloo_admin@ ، مشکل بررسی و حل خواهد شد. در غیر اینصورت با مراجعه به وب سایت زرین پال، می توانید ادعای خسارت کرده و وجه پرداختی را پس بگیرید.

نحوه استفاده

پس از ساخت ربات چگونه آن را ویرایش یا حذف کنم؟

در منوی اصلی، گزینه «فرم/ربات های من» را انتخاب نمایید. تمامی ربات های شما بصورت لیست ارسال می شوند. کافیست شماره ردیف ربات/فرم مورد نظر را وارد کنید تا منوی ویرایش فرم ظاهر شود.

چگونه تعداد ربات هایی که می توانم بسازم را مشاهده کنم؟

در منوی اصلی، گزینه «عضویت برنزی،نقره ای یا طلایی» را انتخاب کنید. با این کار لیستی از تعداد ربات های قابل ایجاد به شما نمایش داده می شود.

این بخش در حال تکمیل و بروز رسانی است.